+90 232 234 58 16
Prosed Bilişim Güzelbahçe İzmir
bilgi@prosed.net

Opencart E Ticaret Paketleri

Opencart nedir

Opencart e-ticaret paketleri. Bu paketler, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve farklı sektörlere yönelik olarak tasarlanmıştır. İşte Opencart e-ticaret paketleri hakkında daha fazla bilgi:

1- Opencart Basic. Bu paket, kullanıcılara bulut tabanlı bir e-ticaret çözümü sunar. Bu paketi kullanan kullanıcılar, hosting, güvenlik ve diğer teknik detaylarla uğraşmadan kolayca bir e-ticaret sitesi kurabilirler. Ayrıca, kullanıcı dostu bir yönetici paneli ve mağaza özellikleri sunar.

2- Opencart Expert. Bu paket, birçok farklı ödeme seçeneği sunar ve kolayca entegre edilebilir. Ayrıca, kullanıcı dostu bir yönetici paneli ve mağaza özellikleri sunar.

3- Opencart Premium. Bu paket, kullanıcıların hosting hizmetlerini Opencart ile birleştirmelerine olanak tanır. Kullanıcılar, hosting, güvenlik ve diğer teknik detaylarla uğraşmadan kolayca bir e-ticaret sitesi kurabilirler.

4- Opencart Pro Plus++. Bu paket, büyük ölçekli işletmeler ve kuruluşlar için tasarlanmıştır. Bu paket, kullanıcılara özelleştirilebilir bir e-ticaret çözümü sunar ve büyük veri işleme kapasitesi, özelleştirilebilir tema seçenekleri ve birçok farklı entegrasyon seçeneği sunar.

Bu paketler, farklı ihtiyaçlara ve bütçelere göre tasarlanmıştır. Kullanıcılar, kendi ihtiyaçlarına göre paketler arasında seçim yapabilirler. Ayrıca, her paket, bir yönetici paneli, mağaza özellikleri ve kullanıcı dostu bir arayüz sunar.

Opencart E-Ticaret Paketleri Nedir?

Opencart, açık kaynak kodlu bir e-ticaret platformudur ve farklı özelliklere ve ihtiyaçlara sahip kullanıcılar için çeşitli e-ticaret paketleri sunar. Bu paketler, farklı özellikler ve fiyatlarla birlikte gelir ve mağaza sahiplerine e-ticaret işletmelerini yönetmek için gereken araçları sağlar.

Opencart e ticaret paketleri satış sitemizde her bütçeye uygun e-ticaret paketi bulunmaktadır. E Ticaret paketlerimiz opencart son sürüm ile oluşturulmaktadır. Opencart alt yapısının güncellemelerini anlık olarak takip ediyoruz.

İstediğiniz eticaret paketini ve pakette bulunan özel opencart modüllerini son sürüme güncelleyerek teslim ediyoruz. Opencart bu gün dünya genelinde 1.3 milyon üzeri işletme tarafından tercih edilmekte olan en iyi eticaret alt yapılarının başında gelmektedir.

Opencart hakkında daha detaylı bilgi almak için opencart nedir başlıklı konumuzu inceleyniz. Opencart kullanımı hakkında teknik desteğe önem veren firmamız canlı destek dışında opencart ile ilgili tüm sorularınız için opencart yardım konuları sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

Günümüzün olmazsa olmaz sayılacak durumuna gelen e-ticarete opencart ile hemen başlayabilirsiniz. Opencart başlangıç rehberimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Opencart ile eticarete başlamak için tıklayınız. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Whatsapp
Call
SMS
Open Close
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?