+90 232 234 58 16
Prosed Bilişim Güzelbahçe İzmir
bilgi@prosed.net

E Ticaret Sitesi Fiyatları

E Ticaret sitesi fiyatları neye göre belirleniyor?

E Ticaret sitesi fiyatları neye göre belirleniyor? E Ticaret sitesi fiyatları öncelikle kullanılacak alt yapıya ve firma hizmetlerine göre değişkenlik gösterir.  Örneğin beğendiğiniz bir e ticaret sitesi tasarımı uygun bir fiyat ama aynı tasarım başka bir yerde daha yüksek bir fiyat bu durumda görünüme değil özelliklerine bakmalısınız tasarım aynı olsada yönetim özellikleri ve firma hizmetleri farklıdır. E Ticaret sitesi altyapısına bağlı olarak binlerce farklı modül özellikleri bulunmaktadır siz e ticaret sitesi kurmak istediğinizde sizin ihtiyacınız olan modüller belirlenir ve buna göre fiyat verilir. Yönetim özellikleri görünümden anlaşılması zordur bu nedenle e ticaret kurmak istediğinizde fiyat karşılaştırması yaparken özelliklerine bakmalısınız. Ayrıca tasarım aynı ama alt yapı farklı olabilir buda önemli bir etkendir örneğin opecart alt yapısının modülleri ile wordpress alt yapısının modülleri farklı fiyatlardır.

E Ticaret sitesi fiyatlarını belirleyen bir başka neden ise firma hizmetleridir. Her e ticaret firması farklı hizmetler sunabilir. Örneğin bazı firmalarda e ticaret sitesi yıllık olarak fiyatlandırılır, bazı firmalarda ise bir kerelik fiyatlandırılır. Yıllık olarak fiyatlandıran firmalara her yıl belirlenen ücreti ödemeniz gerekir bunu yapan firmalar genellikle alt yapı paylaşımı yapmayan kendine özel yazılımı olan firmalardır. Bir kerelik olanlar ise opencart ve wordpress vs gibi alt yapılar kullanan e ticaret firmalarıdır. Opencart ve wordpress e ticaret siteleri açık kaynaklı olduğu için bir kerelik ücretlendirilir ve güncelleme bakım vs gibi hizmetler için eğer gerekli ise yıl içerisinde ek ücret ödenerek yapılır. Kendisine özel yazılımı olan firmalar ise açık kaynaklı olmadığı için güncelleme bakım vs gibi hizmetleri yıl içerisinde otomatik olarak yaparlar bu hizmette sizin yıllık olarak ödediğiniz ücretin içindedir.

Yıllık ödemekmi iyi yoksa bir kerelikmi iyi? Bu iş hacminize göre değişir bir kerelik ödemelerde yıllık bir ödeme yoktur sadece gerektiğinde yada ek bir ihtiyaç olduğunda ödeme yaparsınız. Yıllık olursa gerekli yada gereksiz ihtiyaç olsada olmasada ödeme yaparsınız.

Biz ise e ticaret sitesi hizmetlerimizde opencart alt yapısı tercih etmekteyiz. Opencart alt yapısı ile hazırladığımız e ticaret sitesi fiyatlarını buradan inceleyebilirsiniz.  Opencart E Ticaret paketleri incelemek ve online satın almak için buradan alabilirsiniz.

Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Whatsapp
Call
SMS
Open Close
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?