+90 232 234 58 16
Prosed Bilişim Güzelbahçe İzmir
bilgi@prosed.net

Size Özel E Ticaret

Size özel e-ticaret, çevrimiçi satış sitenizi müşterilerinize özelleştirilmiş ve kişiselleştirilmiş deneyimler sunmayı hedefleyen bir ticaret modelidir.

Size özel e-ticaret, çevrimiçi satış sitenizi müşterilerinize özelleştirilmiş ve kişiselleştirilmiş deneyimler sunmayı hedefleyen bir ticaret modelidir. Standart bir e-ticaret paketi aldığınızda herşey evrensel sisteme göre ayarlanmış ortalama bir e-ticaret’tir. Size özel e-ticarette ise herşey sizin işletmenizin işleyişine göre hazırlanır. Size göre modüller, size göre tasarım vb baştan sona size özel bir e-ticaret yapılanmasıdır.

Benzersiz Tasarım

Benzersiz bir e-ticaret sitesi tasarımına sahip olun.

Özel Destek

Size göre kişiselleştirilmiş destek alın.

Kişisel E-Ticaret

Alt yapımız 16 bin üzeri modül ve benzersiz çözümleri ile size özel kişiselleştirilmiş e-ticaret yapabilmeniz için uygundur. İşletmenizin işleyişine göre özellikler ile işinizi kişiselleştirebilirsiniz.

Gelişmiş e-ticaret alt yapısı ile markanıza özel e-ticaret yazılımı ile tüm sınırları ortadan kaldırıyoruz. E-Ticaret sitenizin özelliklerini oluşturmak için sizinle görüşmeler yaparak proje haline getiriyoruz. 16 bin üzeri özelliklerin içerisinden size uygun olan özellikleri 15 yıllık tecrübemiz ile özelleştirerek size özel e-ticaret alt yapınızı hazırlıyoruz. E-ticaret siteniz dışında muhasebe erp entegrasyonları, kargo lojistik entegrasyonları, özel uygulama çözümleri ve size özel destek çözümleri sunuyoruz.

Özel e-ticaret paketi oluşturmak maliyetli gibi gözüksede aslında öyle değildir. Hazır paketler ile daha sonra yapmanız gereken revizelerden çok daha uygun maliyetlere almış olursunuz.

Teknik
Destek

Yüksek
Güvenlik

Ekonomik
Fiyatlar

Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Whatsapp
Call
SMS
Open Close
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?