+90 232 234 58 16
Prosed Bilişim Güzelbahçe İzmir
bilgi@prosed.net

Entegrasyonlar

Prosed®

Entegrasyonlar

Pazaryeri entegrasyonu, e-ticaret işletmelerinin farklı pazaryerlerinde (örneğin Amazon, Trendyol, N11, Hepsiburada, Ptt AVM, Çiçek sepeti vb) Opencart ve prosed için yapılmaktadır.
Detay İncele
efatura entegrasyonu
E-Fatura entegrasyonu, işletmelerin muhasebe ve fatura süreçlerini dijitalleştirmek ve otomatikleştirmek için kullanılan bir yöntemdir. Opencart alt yapısı için direkt entegre modülü bulunmaktadır.
Detay Oku
Kargo API entegrasyonu, eticaret mağazanızı kargo şirketlerinin hizmetleriyle bağlantı kurmanıza olanak sağlayan bir özelliktir. Opencart için direkt entegre modülümüz bulunmaktadır.
Detay Oku
Erp & Crm Muhasebe Entegrasyonları. İşletmenizin Dijital Dönüşümünde Güvenilir Çözüm Ortağınız prosed ile ERP Entegrasyonları İşletmenizin büyüme ve rekabet gücünü artırmak.
Detay Oku
Sosyal medya entegrasyonunu kullanarak mağazanızı sosyal medya platformlarıyla bağlantı kurmanıza ve sosyal medya hesaplarınızı yönetmenize olanak tanır.
Detay Oku
XML entegrasyonu, işletmenizin farklı kaynaklardan gelen verileri otomatik olarak almasını ve güncellemesini sağlar.
Detay İncele
Google Merchant Center entegrasyonu ile prosed mağazanızı Google Shopping’e taşıyın ve ürünlerinizi milyonlarca kullanıcıya ulaştırın.
Detay İncele
Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Whatsapp
Call
SMS
Open Close
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?