+90 232 234 58 16
Prosed Bilişim Güzelbahçe İzmir
bilgi@prosed.net

Müşteri Yorumları

Gözde Çekiç

Değerlendirme
“13 senedir sürekli olarak google aramalarında yükselmemizi sağladılar. Güncel upgradeleri takip edip bizi bilgilendirdiler. Tüm ihtiyaçlarımıza hızlı ve effektif şekilde cevap verdiler. Beklentilerimizin üstünde bir hizmet aldık. Hem tasarım ve yapım aşamasında hem de satış sonrası hizmetler de. Tüm firmalara tavsiye ederiz. Hem eğitici hemde yardımcı bir firma.”

Karacaoğlu Av

Değerlendirme
Bir çok yazılım şirketi ile çalıştım. Nedeni ise özü sözü doğru işinin hakkını veren aradığınızda anında ulaşabileceğiniz bir firma bulamamdan dolayı malesef. Bu kadar deneyimden sonra bu firma gerçekten tabiri yerindeyse süper bir firma. İşinin hakkını on numara veren yapamayız olmaz kelimesi lugatında yok. Çalışanları her aramamda anında yanıt ve anında hizmet verdiler.

Foto Nezih

Değerlendirme
Web sitemiz çok basit bir haldeyken bizi bilgilendirerek resmen baştan yarattılar. Çoğu web tasarımcının yapmaya gerek duymadığı müşteriyi bıkmadan aydınlatmaya çalışmaları ve her an danışabileceğim bir mantığa sahipler. Gerek seo gerekse her türlü tasarım hakkında bilgiye ve tecrübeye sahip olmaları en önemli özellikleridir.

Yıldız Uysal

Değerlendirme
“Gerçekten işini hakkıyla yapan tecrübeli bir işletme. Tasarım konusunda herşeye hakim ender insanlardan rastladığım pro tasarım’la tanışmamız hayatımı değiştirdi diyebilirim. Sayesinde gece gündüz bilgisayar başından kalkamıyorum, sürekli iş, sürekli iş, sebebi de tabi ki E Ticaret kurulumundaki ve devamında geçirdiğim süreçteki desteği oldu. ”

Burak

Değerlendirme
Çözüm ortağı kelimesinin tam hakkını veren mükemmel bir firma. 7 gün 24 saat bıkmadan usanmadan tüm taleplerimiz en kısa sürede yerine getiriliyor. Yetkinlik olarak uzaman ekibi ile gözümüz arkada kalmıyor. Sizinle birlikte çalışmak gerçekten ayrıcalık. Emekleriniz için teşekkürler. Başarılarınızın devamını diliyoruz.

Erol Başar

Değerlendirme
Biz, çözüm üretemedikleri bir web projesi göremedik. Bu yüzden hızlı büyüyorlar ve alanlarında uzman bir ekibe sahipler. Profesyonel yaklaşımla e-ticaret kurmak için bir çok yeri gezmenize gerek yok, prosed ile görüşün, gerisi zaten gelecektir. İşini iyi yapan, ehil ve deneyimli bir firma ile çalışacağınıza emin olabilirsiniz.

Murat Sayar

Değerlendirme
“Sadece işi ilk kez kurarken yaparken değil sonrasındaki destek hizmette de inanilmaz iyiler. Araninca ulaşılan, yazınca cevaplanan, sorunca çözülen ve bunları heyecanla yapan bir ekip. Çok memnunum. Diğer websitelerimizi de transfer ettik.”

Ayfer Kızkapan

Değerlendirme
3 Yıldır pro tasarım ile çalışıyoruz iyiki onlarlayız. Sayelerinde kendimize ait bir e-ticaret sitemiz oldu. Desteğe ihtiyacamız olduğu herzaman yanımızda oldular. Butik florya ailesi olarak herzaman bizimle olan pro tasarım ekibine teşekkür ediyor ve başarılar diliyoruz.

Yıldırım Özince

Değerlendirme
Prosed ile karşılaşmamız 10 yıl sene önceydi. O günden bugüne kadar bize söylenen her sözün arkasında tam bir kurumsal kimlikle durdular. Özellikle satış sonrası verilen hizmet anlayışı takdire şayandır. Ne zamanki teknik bir desteğe ihtiyaç duyduk, Prosed hep yanımızdaydı. Tüm sorunlarımızı profesyonel ve hızlı bir biçimde çözmeleri işlerimizin çok daha efektif olmasını sağladı. Teknik alt yapılarının gücü ve üretkenliği sayesinde Özellikle Google uygulamalarında sürekli lider durumda olmamız satışlarımızın da ciddi oranda artmasında ciddi bir etkendir. Prosed ile yaptığımız digital reklam çalışmaları da bizi zirveye taşıyan ciddi bir etken olmuştur.

Urla Eğitim Vakfı

Değerlendirme
Urla Eğitim Vakfı web sayfamızı hazırlayıp bizim Google aramalarında yükselmemizi sağladılar. Tüm ihtiyaçlarımıza hızlı ve etkin şekilde cevap verdiler. Tasarım ve yapım aşamasında, hem de satış sonrası hizmetler de beklentilerimizin üzerinde hizmet aldık ve almaktayız. Vakfımızın bursiyer öğrencileri için yapılan çalışmalara gönüllü katkı sağlayıp, eğitici ve yardımcı çalışmaları için kendilerine teşekkür ediyoruz. Tüm firmalara tavsiye ederiz. Hale Pekerten Urla Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı

Sefer Göktuğ Aydoğdu

Değerlendirme
Pro Tasarım ekibi ve Ferhat Bey ihtiyaç analizini çok hızlı bir şekilde yapan en uygun stratejiyi deneyim ve bilgisiyle tam zamanında tam da olması gerektiği gibi çözüm getirdi. Kendilerinden memnun kaldığım gibi uzun vadeli bir dostlukta kurmuş olduk. Başka işlerimizde de görüşeceğimizden eminin. Web Sitesi ve Tüm Sosyal Medya ihtiyaçlarımıza çözüm buldular. Teşekkürler

Çatalca Group

Değerlendirme
Biz Çatalca Group A.Ş. olarak tüm website ve web çözümlerimizde Ferhat Bey ile çalışıyoruz. Kendisi işine hakim,güvenilir,işini düzgün yapan birisi olup, çok kısa sürede sorularımıza yanıt veriyor. Girişimci bir yapısı olup,yenilikleri takip ediyor ve bizleri yönlendiriyor. Bundan sonraki süreçtede bu azminin ve bizimde işbirliğimizin devam edeceğimizi umuyoruz..teşekkürler

Çeşme Kuaför

Değerlendirme
Çeşme Kuaför olarak 2 yıldır Çeşme’nin en prestijli otelinin içerisinde hizmet veriyoruz. Sınırlı sayıda müşteri portföyümüzü artırmak ve Çeşme de arananlarda 1.sırada olabilmek için çok sayıda firma ile görüştük. Görüştüğümüz tüm firmalar bize hayal satma çabasındaydı. Nitekim Pro Tasarım la tanışınca Karşımızda gerçek anlamda kurumsal bir marka olduğunu anladık. Pro Tasarım bize hayal değil olabilecek gerçekleri vaad ettiler. Başarının yol haritasını büyük bir profesyonellik ile önümüze serdiler. Başarıya gidecek yolda hangi adımları atacağımızı sade ve dürüst bir anlatımla bize sundular. Gerek sahip oldukları referanslar gerek 16 yılı aşkın tecrübe ve müşteri memnuniyeti bizim karar vermemizi sağlayan etkenlerdir.

Tuna Yığlımcı

Değerlendirme
7 Yıl Önce Pro-Tasarımla İnternet Üzerinden Tanıştım, İlk Önce Korkularım Olmadı Değil. Ama Şunu Kesinlikle Söyleyebilirim. Anında Dönüşüm Destek Oranı, Kurumsal iş Geliştirmede Yardımları, Google SEO’daki Başarısı, E-Ticaret Çözümleri ve En Güzeli Parayı Sonuna Kadar Hak Etmesi! Kendileriyle 6 Web Sitem İçin Yıllık Anlaşma İmzaladım , İnstagram , Facebook Sayfalarımdan Tutunda E-Ticaret Reklam Desteği Dahil Tüm İş Çözümlerimi Pro-Tasarım Yapıyor. Yanımda 20 Kişi Çalıştırmak Yerine Pro-Tasarım Tüm Dijital Çözümlerime Çare!

My Ela Studio

Değerlendirme
Pro Tasarım ın Ocak 2023 de başlattığı çalışmaların karşılığını çok kısa bir sürede almaya başladık. Google’da adım adım zirveye doğru yürüdük. Sezon açıldığında ise artık zirvedeydik. Günlük arama sayısı 10- 15 den 70-80 lere tırmandı. Adeta şampiyonalar liginde zirvede gibiydik. 6 ay gibi kısa sürede yakaladığımız bu başarı gerçek bir başarı öyküsüydü. Pro Tasarım vaad ettiği başarıyı bize vermişti. Pro Tasarım gerek satış sürecinde, gerek satış sonrası verdiği profesyonel hizmet ile bizi zirveye taşıdı. İhtiyacımız olduğu her an yanımızda olmaları, sorunları kısa sürede çözmeleri ve işlerini aşkla yapmaları onları diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerden bir kaçı.

Özgür Kotan

Değerlendirme
"Prosed E-Ticaret ve Bilgi Teknolojileri firması, sunduğu hizmetlerle gerçekten etkileyici bir izlenim bırakıyor. Müşteri memnuniyetini her zaman öncelik olarak gördüklerini görmek beni mutlu ediyor. Ürünlerinin kalitesi ve hizmet standartları gerçekten takdire şayan. Ayrıca, teknolojiyi yakından takip ederek sürekli olarak yeniliklere açık olmaları, müşterilerine en iyi deneyimi sunmak adına önemli bir avantaj sağlıyor. Profesyonel ve yardımsever müşteri hizmetleri ekibiyle yaşadığım her deneyim beni memnun etti. Kesinlikle Prosed'i herkese tavsiye ederim, çünkü onlarla çalışmak gerçekten keyifli bir deneyim."

Siyami Aktaş

Değerlendirme
Pro Tasarıma ilgi ve alakaları için çok teşekür ederim kendileri ilgili ve her konuda yardım sever. aldığım e-ticaret paketiden çok menmunuz kendilerine çok teşekür ediyorum.daha yeni projelerdede görüşmek dileğiyle.

Arasta Kundura

Değerlendirme
Bize yapmış oldukları google maps optimizasyonu ile tüm Urla ayakkabıcılıkla ilgili arama sonuçlarında kısa sürede 1. sayfaya çıkardılar gerçekten profesyonel bir firma Teşekkür Ederiz..

Cuban Garage

Değerlendirme
Mağazamız otel içinde olduğu için sınırlı sayıda müşteriye hitap ediyorduk. Pro Tasarım ın işimize dahil olması ile müşteri trafiğimiz inanılmaz derecede arttı. Özellikle Otel dışından çok fazla müşteri aramaları ve ziyaretleri almaya başladık. Bu durum otel yönetimincede büyük bir memnunluk ile karşılandı. Satışlarımız ve marka değerimiz arttı.

Lamia Donna

Değerlendirme
E-ticarete başlamaya karar verdiğimizde büyük bi kararsızlık içerisindeydik. Bu işle ilgilenen çok fazla işletme vardı. Hangisine güvenecektik? Hangisi bizim için en doğru olandı? Bu ve bunun gibi birçok soru vardı aklımızda. Uzun araştırmalar sonucu yolumuz Pro Tasarımla kesişti. 20 yıla yakın başarılarla dolu geçmişi, e-ticaret bilgi ve tecrübeleri bizim karar vermemizde büyük bir etkendi. Pro Tasarım E ticaret sayfasını yönetebilmenin ne kadar kolay olduğunu bize gösterdi. SEO Optimizasyonun ne kadar önemli olduğunu bize kanıtladılar. Çok kısa sürede e-ticaret alt yapımızı kurdular. Bu sırada bize her türlü eğitimi online olarak ücretsiz bir şekilde sundular. Kontrol Panelini bize teslim ettiler. Ürünlerimizi kendimiz yüklemeye başladık. Teknik desteğe ihtiyacımız olduğu her an yanımızda oldular, desteklerini hiç esirgemediler. Pro Tasarım için öncelik para değildi onlar için önemli hizmetin kalitesi ve devamlılığıydı. Tedirginlikle başladığımız bu yolda Pro Tasarım ın bize kazandırdığı özgüven ve bilgi birikimi sayesinde e-ticaret de hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz.

Batuhan Onart

Değerlendirme
Kalitenin ve güvenilirliğin adresi 10 yıldır çalışıyoruz bügüne kadar hiç bir problem sorun yaşamadık.Sorunsuz tercih edebilirsiniz.

İda Yaşlı Bakım Merkezi

Değerlendirme
Pro Tasarım ekibi ve Ferhat Bey ihtiyaç analizini çok hızlı bir şekilde yapan en uygun stratejiyi deneyim ve bilgisiyle tam zamanında tam da olması gerektiği gibi çözüm getirdi.

Atolye Altınev

Değerlendirme
Teknik hizmetleri gerçekten güzel. Ayrıca bilgili ve tecrübeli bir firma.

Hasan Demir

Değerlendirme
Pro Tasarım Gelişmiş scriptleriyle ve web tasarımlarıyla göz doldurmakta 7/24 teknik desteğiyle izmir de hizmet vermekte olup müşteri memnuniyetini ön planda tutarak önemli işler yapmaktadır.

Nalan Dönmez

Değerlendirme
Gerçekten verdiğiniz hizmet için teşekkür ederim Ferhat Bey… Bıkmadan usanmadan ne zaman olsa o telefonu açıp cevaplıyorsunuz. 7 di 24 hizmet . Siz isteyin pro tasarım yapsın.

Özlem Selin

Değerlendirme
Teknik hizmetleri gerçekten güzel. Ayrıca bilgili ve tecrübeli bir firma Teşekkürler.

Savaş Kolay

Değerlendirme
işinin ehli insanlar var hepsine sonsuz teşekkür ederim.

Alaaddin Turgay

Değerlendirme
Bilgilendirmeleri çok güzel ücret ödemeden ücretli bilgiler bile sağlıyorlar.
Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Whatsapp
Call
SMS
Open Close
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?