Web Hizmetleri » E Ticaret Sitesi

E Ticaret sitenizi kurun satışa hemen başlayın. Büyüyen pazarda yerinizi hemen alın.

E Ticaret Sitesi

E Ticaret Sitesi

E Ticaret Sitesi.E Ticaret sitenize bir günde sahip olup milyonlarca kişinin alışveriş yaptığı ortamda hemen satışa başlayabilirsiniz. Hazır e ticaret sitesi tasarımlarımızdan sektörünüze uyanı seçip aynı gün satışa başlayabilirsiniz.

E Ticaret sitenizi kurmak için geç kalmayın

Full Responsive

Tüm cihazlarda sorunsuz çalışır. Kusursuz mobil kullanım ile hareket halindeyken bile sitenizi yönetin.

Otomatik Seo

Otomatik seo modülleri ile ürünlerinizi arama sonuçlarında öne çıkarabilirsiniz.

Türkçe Yönetim 

Türkçe kolay yönetim panelimiz ile bir kaç adımda ürünlerinizi ekleyebilir ve yönetebilirsiniz.

7/24 Destek

7/24 kullanım desteği vermekteyiz Mesai saatlerinde canlı diğer saatlerde e posta ile sorularınızı yanıtlıyoruz.

100 Üzeri sektörünüze uygun tasarımlarımızdan birini seçerek bir günde mağazanızı oluşturup satışa başlayabilirsiniz. Hazır tasarımların yanında dilerseniz size özel benzersiz tasarımda yapabiliriz.
E Ticaret sitesi kurmak için gerekli evrakları aşağıda belirttik ancak evraklardan önce sitenizi tamamlamış olmanız gerekmektedir. Sanal pos başvurusu yaptığınızda bankalar,aracı bankalar (iyzico,paytr vb) e ticaret sitenizi onaylamadan sanal pos vermeyecektir.  E Ticaret sitesi kurmak için aşağıdaki bilgileriniz tamamsa önce e ticaret sitenizi kurarak işe başlamalısınız. E ticaret siteniz için alan adı (Domain) ve barındırma alanınız (Hosting) varsa bize bilgilerini gönderiniz eğer yok ise alan adı (Domain) ve barındırma alanı (Hosting) hizmeti vermekteyiz.

E Ticaret sitenizi kurmak için gerekli evraklar.

Vergi levhası
Etbis kayıt için mersis no (Ticaret odasından alabilirsiniz)
Banka hesap bilgileri (Sanal pos için kullanmak istediğiniz hesap bilgileri)

Tasarım seçimi

E Ticaret sitenizin kurulumu için gereken hazırlıklar yapıldıktan sonra size sunacağımız sektörünüz ile alakalı hazır tasarımlardan beğendiğinizi seçebilirsiniz. Firmanızı yansıtan size özel benzersiz bir tasarımda yapabiliriz. E Ticaret sitesi tasarımlarımızın tamamı full responsivedir. Tüm mobil cihazlara ve tarayıcılara tam uyumludur.

Kurulum

Alan adı,barınma alanı ve tema işlemleri tamamlandıktan sonra kurulumunuz gerçekleşir. Kurulum tamamlandıktan sonra kullanıcı adı ve parolanız ile birlikte size teslim edilir. Kurulum maksimum 24 saat içinde gerçekleşir.

Yönetim

Türkçe yönetim paneli ve kolay kullanım ile sitenize dilediğiniz gibi hükmedebilirsiniz. Yönetim panelinden sitenizin her noktasını yönetmeniz mümkündür. Herhangi kodlama bilgisi gerektirmez kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yönetim panelinde tema yönetim modülümüzde bulunmaktadır. Tema ve tasarımda değişiklik yapmak istediğinizde bir kaç adımda kolaylıkla yapabilirsiniz.

E Ticaret Seo Hizmetleri

E Ticaret sistemimizde otomatik seo modülü bulunmaktadır. Ürün eklerken yazdığınız başlık ve açıklamaları arama motorlarına göre otomatik olarak gerekli yerlere ekler. Otomatik seo modülü sitenizin aramalarda öne çıkmasına yardımcı olur. Ancak belli kelimelerde arama sonuçlarında ilk sayfada olmak istiyorsanız bunun için site içi ve site dışı seo optimizasyon çalışmalarının yapılması gereklidir. Bu konuda seo uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Ekstra E Ticaret

E Ticaret siteniz ile tüm mağazalara ulaşın. Özel araçlarımız ile ürünlerinizi milyonlarca kişiye kolaylıkla ulaştırabilirsiniz.

e ticaret

1

Mağaza Api Entegrasyonu

Mağaza entegrasyon modüllerimiz ile n11,gitti gidiyor,hepsi burda gibi tüm mağazalarda satış yapabilirsiniz.

2

Facebook,instagram Entegrasyonu

Facebook ve instagram mağazalarınız için entegrasyon modüllerimiz bulunmaktadır. Ürünlerinizi otomatik olarak mağazalarınıza gönderir.

3

Sosyal Medya Otomatik Paylaşım

Otomatk paylaşım aracımız ile tüm ürünlerinizi kesintisiz olarak sosyal ağlarda potansiyel müşterilerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz..

4

Eğitim Danışmanlık

E Ticaret uzmanlarımız e ticaret hakkında ihtiyacınız olabilecek her konuda size danışmanlık ve eğitim hizmeti vermektedirler.

Multi Yükleme

Multi yükleme ile ürün fotoğraflarınızı bir defada hızlı
yükleyebilirsiniz.

Tasarım Aracı

Gelişmiş tasarım aracı ile sitenizin tasarımında istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Grup Oluşturma

E Ticaret sitenize farklı yetkilerle birden fazla kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz.

Güvenli

Siteniz ssl sertifikası ile koruma altına alınır. Güvenle ürünlerinizi satabilirsiniz.

Kullanım
Biz herzaman kullanılabilirliğe önem vermekteyiz. Sistemimiz kullanılabilirlik kolaylığında öne çıkan sistemlerdendir. Kısa bir süre için bizlerden alacağınız kullanım desteği ile rahatlıkla e ticaret yapabileceğiniz basit va anlaşılır bir sistemdir. Sistemimizde herhangi sayfa ve kategori ekleme sınırı yoktur. Ürün sayfalarınıza istediğiniz sayıda fotoğraf,video,içerik ve özellik bilgisi ekleyebilirsiniz.
Sunucu
Sunucularımız e ticaret sitesi için uygun alt yapıya sahiptir. Sunucularımızda ihtiyaca göre sabit ip, ssl sertifikası ve diğer olabilecek ihtiyaçlarınızın desteği bulunmaktadır. Sunucularımızda sınırsız sayıda e posta adresi oluşturabilirsiniz. Sunucularımızda oluşturduğunuz yada bizler aracılığı ile oluşturduğunuz e posta adreslerinizi mobil cihazlarınızdanda yönetebilirsiniz. Böylece e postanıza otomatik olarak düşen siparişlerinizi mobil cihazlarınız ile yönetebilirsiniz. Sunucularımız aylık olarak otomatik yedekleme yapmaktadır. Herhangi durumda yedeklerinizin yüklenmesi tarafımızca sizlere sağlanmaktadır.
Sistem alt yapısı
E Ticaret sitelerinde alt yapı olarak opencart kullanmaktayız. İsteğe bağlı olarak wordpress alt yapısı ile'de eticaret sitesi hazırlamaktayız.
Modülleri hakkında
E Ticaret sistemlerinin mevcut özellikleri her işletmeye göre gerekli olacak şekilde düzenlenmiştir. Ancak işletmelerin iş dallarına göre farklı ihtiyaçları oluşmaktadır. Sistemimiz 10.000'den fazla modülü ile tüm olabilecek ihtiyaçlarınızı karşılayacak kapasitededir.
E Ticaret sistemimizin genel özellikleri.
Kolay Kategori Eşleştirme
Gelişmiş Ürün Yönetim sayfası
Otomatik ve Manuel Stok Güncelleme
Hızlı Ürün Ekleme ve silme
Ürün Filtreleme
Sipariş filtreleme
Gelen Siparişleri onaylama/reddetme
Gelen Siparişleri Kargolama, kargo takip numarası girme
Opencart mağazada ürün satıldığında, gitti-gidiyor mağazadaki aynı ürünün stok ve ürün seçeneklerini güncelleme
Ürün ile ilgili soruları görme, yanıtlama
Pazarlama Araçları
Satışlarınızı arttıracak pazarlama araçlarımızı kullanabilirsiniz.
Hediye Çeki
Hediye Kuponu
İndirim Kuponu
Ürün puanlama Sistemi
Promosyon

Teknik Destek

Teknik destek garantimiz site kurulumunda oluşmuş bir hata varsa ücretsiz olarak düzeltilir.  Site sorunsuz teslim edildikten sonra kullanıcı kaynaklı yada kendi istediğiniz bir sunucuda barındırıyorsanız karşı sunucu kaynaklı oluşan sorunlar ücrete tabii olarak yapılır.

Site içeriklerini düzenlemek eklemek müşteriye aittir kurulumda yada daha sonra içerik ekleme talepleri teknik destek kapsamında değildir ücrete tabii olarak yapılır.

Kurulum ücreti alıyormusunuz?

E Ticaret sitesi hazır tasarımlar ve paketlerde kurulum ücretsizdir.

E Ticaret sitesi için vergi levhası şartmı?

Evet online ödeme kabul ve etbis ile ilgili işlemler için vergi levhanız olmak zorunda.

Site kodlarını veriyormusunuz?

Hazır paketlerde alan adınıza (Domain) lisanslı olarak sadece tema satışlarımızda açık kaynaklı veriyoruz.

Kendi istediğimiz bir sunucuda barındırabilirmiyiz?

Özel yapılmış scriptlerimiz dışında tüm web tasarım,e ticaret ve diğerlerini istediğiniz sunucuda barındırabilirsiniz.

Kullanım eğitimi veriyormusunuz?

1 Yıl boyunca masa üstü yada telefon ile e ticaret sitesi kullanım eğitimiz veriyoruz.

Sitemizin içeriklerini ekliyormusunuz?

E Ticaret sitenizin içerik ekleme vb işleri kullanıcıya aittir. Firmamızdan istenmesi halinde ek ücret ile yapmaktayız.

Güncelleme yapıyormusunuz?

Belli güncellemeler ücretsiz olarak otomatik yapılmaktadır. Ancak size verilen e ticaret sisteminin sürüm güncellemesi ek ücretlidir.

Yıllık ödeme varmı?

Yıllık olarak alan adınızı ve eğer bizden kullanıyorsanız sunucu yenilemeniz gerekmektedir. Bunun dışında sürpriz bir ödeme yoktur.

İlerleyen günlerde e ticaret paketimizi yükseltebiliyormuyuz?

İstediğiniz zaman bir üst pakete geçebilirsiniz paket yükseltmelerde aradaki fark alınarak yapılmaktadır ancak paket küçültme söz konusu ise önceki ödemeniz baza alınmaz küçük paket ücreti ne ise sizden talep edilir.

E Ticaret paketi aldık ancak yeni bir alan adına geçmek istiyoruz lisans değişikliği yapıyormusunuz?

Mevcut alan adınıza lisanslanmış olan e ticaret sitesi lisans ücreti alınarak yeni bir alan adı için yeniden lisanslanır.

Farklı bir e ticaret sitesi alt yapısı kullanıyorum değiştirebiliyormuyuz?

Kullanmakta olduğunuz e ticaret sitenizin alt yapısını opencart ile değiştirebiliyoruz ancak bu kullandığınız e ticaret sitesinin alt yapı özelliklerine göre değişebiliyor. Mevcut alt yapınızda excel yada xml çıktı alınabiliniyor ise içeriklerinizi opencart alt yapısına aktarmak mümkün eğer böyle bir alt yapı yok ise mümkün olmayabilir.

Günlük yedekleme hizmetiniz varmı?

Evet e ticaret sitenizi sunucularımız günlük yedekleyebilir.

LITE

Başlangıç paketi

PREMIUM

Orta ölçek işletmeler

PRO

Yüksek ölçek işletmeler

PLATINIUM

Yüksek performans

İLETİŞİM

PROSED
Mithatpaşa Cad 230 Sk Yalı Mah No:2 Kat:3 Daire:5 Halkbankası Üstü Güzelbahçe/İzmir/TURKEY
+90 232 234 58 16, +90 538 527 85 15
bilgi@protasarim.net.tr