Bilgilendirme » E Ticaret Paketleri

Bizden Haberler

E Ticaret Paketleri

E Ticaret Paketleri

Tarih: 2019-11-08 18:38 >> Kategori: Bilgilendirme >> Ekleyen: prosedadmin

E Ticaret paketlerimizi güncelledik. Günümüzün değişen dijital pazarlamasına uygun yeni e ticaret paketleri hazırladık.


Günümüzün değişen dijital pazarlamacılığında uygun yeni e ticaret paketleri hazırladık. E ticaret paketlerimiz ile birlikte e ticaret sitesi fiyatlarımızıda güncelledik.

E Ticaret sitesi paketlerimize zaman sorunu yaşayanlar için gelişmiş sosyal medya yönetim aracı ekledik. Sosyal medya aracımız ile e ticaret sitenizdeki tüm ürünleri sürekli olarak sosyal medyada pazarlayabilirsiniz. Sosyal medya aracımız tek tuşla tüm ağlarınızın yönetimini kolaylaştırır ve sizi zaman kaybından kurtarır.

Yeni eticaret sitesi paketlerimize android ve ios uygulama ekledik… Mobil internet kullanımının giderek büyüdüğü dijital pazarlamacılıkta artık uygulamada gerekli bir duruma geldi. Gelişmiş mobil uygulamalarımız ile ürünlerinizi tek tuşla bildirim yapabilir ve daha bir çok özelliği ile eticaret sitenizin trafiğini arttırabilirsiniz.

Yeni eticaret sitesi paketlerimize entegrasyon modüllerinin yanında alternatif olarak gelişmiş entegrasyon yazılımıda ekledik. Böylece eticaret sitenizdeki ürünleri tüm pazaryerlerine gönderebilir ve tek panelden yönetim sağlayabilirsiniz. Pazaryeri entegrasyon yazılımızda efatura özelliğide bulunmaktadır. 2020 yılı itibari ile zorunlu olucak efatura sisteminide yeni eticaret paketlerimize dahil ettik.

Yeni eticaret sitesi paketleri ve eticaret sitesi fiyatlarımızı piyasa şartlarına göre oldukça uygun bir hale getirdik. Yeni eticaret sitesi paketlerimiz ile artık tek pakette tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Güncel kampanyalarımız ve e ticaret sitesi paketleri için online mağazamızı buradan inceleyiniz.


Bilgilendirme & E Ticaret Paketleri

Bilgilendirme & E Ticaret Paketleri

İLETİŞİM

PROSED
Mithatpaşa Cad 230 Sk Yalı Mah No:2 Kat:3 Daire:5 Halkbankası Üstü Güzelbahçe/İzmir/TURKEY
+90 232 234 58 16, +90 538 527 85 15
bilgi@protasarim.net.tr