+90 232 234 58 16
Prosed Bilişim Güzelbahçe İzmir
bilgi@prosed.net

E-Ticaret Güvenliği

opencart-guvenlik-klavuz

E-Ticaret Güvenliği

E-ticaret güvenliği, çevrimiçi alışverişlerin güvenli, güvenilir ve korumalı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak için alınan önlemleri ifade eder. İnternet üzerinden alışveriş yaparken, kullanıcıların kişisel ve finansal bilgilerini korumak önemlidir.

Otomatik Firewall

Ddos ve bot saldırılarına karşı güvendesiniz.

Cloudflare

Web Uygulaması Güvenlik Duvarı (WAF) koruması.

Giderek dijitalleşen çağımızda siber güvenlik artık en önemli konuların başında gelmektedir. Güvenlik bizim için ayrıcalık değil varsayılan bir ayardır.

Güvenlik Güncellemeleri

İşletim sistemini, tarayıcıyı ve antivirüs yazılımınızı güncel tutun. Bu güncellemeler, bilgisayarınızdaki güvenlik açıklarını kapatarak kötü niyetli yazılımların sisteminize erişimini engeller.

Ödeme Güvenliği

Sistemimizde sanalposunuzdan yapılan veriler herhangi şekilde kayıt edilmemektedir. Müşteri kart bilgileri direkt olarak bankaya iletilir. Sizin panelinize gelen bilgiler ise müşteri adres, telefon, eposta ve yazışmalardır. Panelinize bankadan ödeme onayı hakkında bilgi gelmektedir. Müşteri kredi kart bilgileri sistemde kayıt edilmediği için sanalposunuz ile ilgili bir güvenlik sorunu oluşmamaktadır.

Ssl Koruması

Tüm veriler şifrelenmektedir.

FraudLabs Pro

Kredi kart sahtekarlığı koruması.

Güvenli Bağlantı

E-ticaret sitenize ziyaretçiler erişirken, web adresinizin “https://” ile başlamasını sağlar. “https://” protokolü, verilerin şifreli olarak iletilmesini  ve siteye güvenli bir bağlantı kurulduğunu gösterir.

FraudLabs Sahtekarlığı Önleme

FraudLabs, çevrimiçi dolandırıcılığı tespit etmek ve önlemek için kullanılan bir sahtekârlık önleme hizmetidir. FraudLabs, çeşitli dolandırıcılık yöntemlerini ve sahtekârlık girişimlerini tanımlayabilen bir dizi algoritma ve analiz aracı kullanır.

FraudLabs, e-ticaret işletmeleri için sahtekârlık tespiti ve dolandırıcılık önleme çözümleri sunar. Hizmet, gerçek zamanlı sahtekârlık kontrolü sağlar ve potansiyel riskli işlemleri tespit eder. FraudLabs’ın kullanıcıları, sahtekârlık olasılığı yüksek olan işlemleri reddedebilir, inceleyebilir veya ek doğrulama adımları uygulayabilir.

FraudLabs’ın sahtekârlık tespit hizmetleri, çeşitli verileri analiz ederek dolandırıcılık belirtilerini belirlemeyi hedefler. Bu veriler, IP adresi analizi, coğrafi konum tespiti, kart sahtekârlığı, kimlik doğrulama, e-posta sahtekârlığı ve daha fazlasını içerir. FraudLabs, dolandırıcılık eğilimlerini izleyen bir veritabanına da erişir ve bu veritabanını kullanarak yeni ve bilinen dolandırıcılık modellerini tanımlayabilir.

FraudLabs’ın sahtekârlık tespiti ve önleme çözümleri, işletmelerin dolandırıcılık riskini azaltmalarına ve müşterilerin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamalarını sağlamalarına yardımcı olur. Bu hizmet, müşteri bilgilerinin ve işletmenin itibarının korunmasına yönelik önemli bir katkı sağlar.

Admin Özel Giriş

Size özel admin giriş bağlantısı.

Api Giriş Kontrolü

Size özel tek bir ip adresle giriş yapabilirsiniz.

Yönetim Paneli Özel Giriş

Dünya çapındaki e-ticaret alt yapılarının yönetici girişleri herkezce bilinmektedir. Karmaşık ve zor şifreler kullanıyorsanız admin panelinize giriş zaten kolay olmayacaktır. Ancak yönetim paneli yolunu kişiselleştirerek bunu çok daha zor bir hale getirebilirsiniz. Yönetim panelinden yönetim paneli giriş bağlantınızı kolayca özelleştirebilirsiniz. Hatta belli aralıklarla yönetim paneli giriş yolunu değiştirebilirsiniz.

Api Giriş Kontrolü

Api giriş konrolü ile yönetim paneline erişimi belli noktalar ile kısıtlayabilirsiniz. Örneğin ofisiniz ve eviniz. Bu ikisi dışında yönetim panelinize kullanıcı adı ve şifre bilinse bile giriş mümkün olamayacaktır.

Google reCaptcha

Google reCaptcha spam bot koruması.

İp Adres Engelleyici

Saldırganların sitenize giriş yapmasını engeller.

Çağımızın popüler sorunlarının başında gelen spam üyelik, spam yorumlar ve benzer bot saldırılarına karşı google reCaptcha ile önlem almaktayız.

İp adres engelleyici olası kaba kuvvet saldırılarına karşı önemli bir koruma kalkanıdır. Sitenize saldıran kişilerin ip adreslerini bloke ederek girişlerini engeller.

Bir çok şeyi siz zaten biliyorsunuz. Diğerlerine biz önlem alıyoruz.

Teknik
Destek

Güvenlik

Ekonomik
Fiyatlar

Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Whatsapp
Call
SMS
Open Close
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?