Projelerimiz » Sosyal medya yönetim aracı

Sosyal medya otomatik paylaşım ve yönetim yazılımı

Sosyal medya yönetim aracı

Sosyal medya yönetim aracı

Gelişmiş sosyal medya yönetim aracımızla facebook,instagram,linkedin,my business,thumblr ve daha bir çok sosyal ağı tek bir panelden yönetebilir ve zaman ayarı ile otomatik olarak eş zamanlı tüm ağlarınızda paylaşım yapabilirsiniz.

Sosyal Medyaya Hükmedin

Full Optimize

Tüm cihazlarda sorunsuz çalışır. Kusursuz mobil kullanım ile hareket halindeyken bile ağlarınızı yönetin.

Analiz

Performansınızı analiz edin. Bir önceki paylaşımlarınıza göre karşılaştırma yapın haftalık sonuçları inceleyin.

İçerik Planlama

İçeriklerinizi günlük,haftalık,aylık ve yıllık olarak planlayın. Özel günlerinizi ve kampanyalarınızı önceden planlayın.

Periyodik Paylaşım

Ağların en yoğun olduğu saatlerde düzenli olarak paylaşım yapın. Herzaman göz önünde olun.

Gelişmiş sosyal medya yönetimi için geçtiğimiz yıldan bu yana geliştirmekte ve sürekli olarak test etmekte olduğumuz aracımız artık sorunsuz kullanılabilir hale gelmiştir. Sosyal medya aracımızın satışlarını pro sosyal medya sitemizden yapmaktayız. Gelişmiş sosyal medya yönetim aracımızı aylık ve yıllık paket şeklinde alabilirsiniz.

Günümüzde sosyal medya artık çok popüler bir reklam alanına dönüşmektedir. Ürünlerinizi sosyal medya üzerinden milyonlarca kişiye tanıtmanız ve onları e ticaret sitenize yada ürünlerinizi tanıttığınız kurumsal sitenize çekebilmeniz mümkündür.

Ancak sosyal medyanın gücünü kullanabilmek için sosyal medya ağlarının çalışma şekillerini ve amaçlarını doğru anlamak gerekir. Her sosyal medya ağı farklı kitlelere hitap eder ve her kitle içerisinde sizin ürünleriniz ile ilgilenecek kişiler mutlaka bulunur. Sosyal medya'da etkin olabilmek için doğru zamanlarda ve düzenli olarak etkileyici paylaşımlar yapmak gereklidir. Örneğin 100 çeşit ürününüz var ve bunları sosyal medya üzerinden potansiyel müşterilere ulaştırmak istiyorsunuz ve bunun içinde her aklınıza geldiğinde farklı bir ürününüzü paylaşıyorsunuz ancak bu rastgele bir paylaşım olduğu için sizin istediğiniz sonuçları vermeyebilir. Sosyal medyanın gücünü kullanabilmeniz için düzenli ve planlı paylaşım yapmanız gerekmektedir. Bunu yapmak içinde tüm ürünlerinizin profesyonel fotoğraflarını etkileyici bir şekilde hazırlamak ve sosyal medyanın en etkin olduğu saatlerde paylaşmak gereklidir. Bunu yapmadığınız zaman sosyal medyanın gücünden istifade edemezsiniz etsenizde  olması gerkenin gerisinde sonuçlar alırsınız.

Düzenli ve planlı paylaşım işletmeler için artık iş yükü ve zaman kaybı haline gelmektedir. Çünkü tüm sosyal medya mecralarında tek tek paylaşım yapmak bu paylaşımlar için zamanı kollamak iş yükü ve zaman kaybına neden olmaktadır. Pro Sosyal Medya gelişmiş sosyal medya yönetim aracımız ise tam bu noktada sizi iş yükü ve zaman kaybından kurtarmaktadır.

Multi Yükleme

Multi yükleme ile fotoğraflarınızı panoya bir defada hızlı
yükleyebilirsiniz tek yükleme ile zaman kaybetmeyin.

Tasarım Aracı

Gelişmiş tasarım aracı ile fotoğraf düzenleme yada ücretsiz hazır şablonlar ile yeni tasarımlar yapabilirsiniz.

Grup Oluşturma

Birden fazla işletme hesabı yönetebilirsiniz. Hesaplarınız için gruplama yapabilirsiniz. Böylece hesaplarınız birbirine karışmaz.

Güvenli

Sistem api token ile bağlanır. Kullanıcı bilgisi yada şifre kayıt tutmaz. Bunun dışında sistemimiz ssl sertifikası ile korunmaktadır.

Zaman Çok Değerlidir.

Tüm gün boyunca sosyal medyada paylaşım yapmak ve takip etmek şirketler için iş yükü haline geldi. Sosyal medya yönetim sistemimizle zaman kaybından kurtulun. Zaman size kalsın.

Bu uygulama yasalmı?

Gelişmiş sosyal medya aracımız yasaldır. Tüm sosyal medya ağlarınızın panelimize bağlantısı api token üzerinden gerçekleşir. Aracımız için gerekli izinler sosyal medya ağ şirketlerinden alınmıştır. Yasal anlaşmalarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Gelişmiş sosyal medya yönetim aracımız ne işe yarıyor?

Sosyal medya aracımız tüm sosyal ağlarınızda eş zamanlı olarak otomatik paylaşım yapmanızı ve zamanlama ayarları ile haftalık,aylık,yıllık olarak tüm paylaşımlarınızı önceden planlayabileceğiniz gelişmiş bir yönetim sistemidir.

Gelişmiş sosyal medya aracımızla örneğin yukarıda bahsettiğimiz gibi 100 üzeri ürününüz var diyelim bu ürünleri paylaşmak için örnek: 4 facebook işletme sayfanız,2 instagram sayfanız,linkedin,thumblr ve my business adresleriniz var. Gelişmiş yönetim panelinede tüm ağlarınızı 2 dakika içinde tanımladınız. Ağlarınızı panele tanımladıktan sonra planlıyıcıya hangi ürününüzün hangi saatlerde paylaşılmasını istiyorsanız gerekli komutları veriyorsunuz. Planlıyıcıyı doğru kullanabilmek içinde sosyal medya ağlarının en yoğun olduğu saatlerin listesine bakarak ayarlamınızı öneriyoruz. 100 ürününüzü 1 ay boyunca hangi gün ve hangi saatlerde paylaşılacağını 20 dakika içinde ayarlayabiliyorsunuz. Tüm ayarları yaptıktan sonra gerisini gelişmiş sosyal medya aracımıza bırakın ve 1 ay boyunca tam zamanında ve sorunsuz paylaşımların sonuçlarını keyifle seyredebilirsiniz.

sosyal medya hedefleme   akıllı sistem

Otomatik hikaye paylaşımı

Hikaye paylaşımının nekadar etkili olduğunu biliyorsunuz. Bunu ürün reklamlarınız için nasıl kullanırsınız? onu inceleyelim. Örneğin ürünlerinizi sergileyeceğiniz bir fuar var yakın zamanda ve bunu fuar zamanına kadar takipçilerinize bildirmek istiyorsunuz ancak hikaye paylaştığınızda 24 saat sonra siliyor ve tekrar yapmanız gerekiyor bunu sürekli olarak takip etmek zor olabilir Gelişmiş sosyal medya aracımızda paylaşım panosundan hikaye paylaşımını seçiyorsunuz. Fuarınız yada farklı bir etkinliğiniz için hazırladığınız fotoğrafı paylaşım panosuna yüklüyorsunuz etkinliğiniz örneğin 1 ay sonra paylaşım panosundan tekrarlama özelliğine giriyorsunuz ve etkinlik gününe kadar her gün tekrar et komutunu veriyorsunuz. Aracımız 1 ay boyunca hikayenizde etkinliğinizi paylaşacak süre dolduğunda kaldıracaktır.

Günlük olarak paylaşıldığı için takipçilerinizin hesaplarında hikayelerde sürekli göz önünde olmanızıda sağlayacaktır. Hikaye paylaşımını bir çok konu için planlayabilirsiniz herhangi sınırı yoktur örneğin fuar için ayrı bir planlama, etkinlik için ayrı bir planlama, kampanyalı bir ürün için ayrı bir planlama yapabilirsiniz.

Hastagh ve alt yazı özelliğinin kullanımı

Sistemimizde hastagh generatör bulunmaktadır. Dilediğiniz konuda hastagh üretmenize yardımcı olur. Sistemimiz paylaşımlarınızda kullandığınız yazı,hastagh,video ve emojileri alt yazılar kısmına isteğinize bağlı olarak bir sonraki kullanımda tek tuşla ekleyebilmeniz için kayıt eder. Ancak burada dikkat etmeniz gereken hastagh kullanımı ile ilgili olan kısımdır. Herhangi aracı olmadan manuel kullanım ile paylaşım yaptığımızda farketmemiş olabileceğiniz bir durum instagram ardı ardına aynı hastagh grubunu kullandığınızda bir süre sonra paylaşımlarınızda sadece resim çıkar içeriklerinizi yayınlamaz. Bu nedenle kayıt ettiğiniz hastagh gruplarını bir sonraki paylaşımınızda ilk olan hastagh'ı mutlaka değiştiriniz. Alternatif olarak alt yazı bölümüne kayıt ettiğiniz hastagh grubunu olabildiğince çoğaltınız. Alt yazıları çoğaltmak için kopyalayabilmeniz mümkündür her defasında yazmanız gerekmez.

My business'da yükselme

Google my business her geçen gün dahada etkili bir hal almaktadır. Web siteniz olmasa bile my business kullanabilir ürünlerinizi potansiyel müşterilerinize tanıtabilirsiniz. Ancak my business paylaşımları hizmetler bölümüne ve ürün satış bölümüne eklediklerinizin dışında haftalık olarak yenilenmesi gerekmektedir. Her hafta yeni paylaşımlar ile google haritalarda, görsellerde ve bir çok alanda ürünlerinizin aramalarda bulunmasını sağlayabilirsiniz. Gelişmiş sosyal medya aracımız size bu noktada'da kolaylık sağlamaktadır. My business içinde haftalık,aylık,yıllık olarak otomatik paylaşım yapabilirsiniz.Google my business'da sürekli güncel paylaşım arama sonuçlarındaki durumunuzu olumlu etkileyecektir.

Web sitenize etkileri

Sosyal ağ paylaşımlarınızda paylaşımınız ile alakalı web sayfanız varsa paylaşım panosuna web sayfanızda konu ile alakalı olan linki mutlaka ekleyiniz. Bir süre sonra paylaşımınız ile alakalı google ve diğer arama motorlarında soyal medya sayfanızın öne çıktığını görebilirsiniz. Sosyal medyada paylaşımlarınızda eklediğiniz linkler ile bazı sosyal medya ağlarından sitenizin backlink kazandığını'da gözlemleyebilirsiniz. Paylaşımlarınızda kullandığınız linkler ile sitenizinde ziyaretçi trafiğinde önemli ölçüde artış olacaktır. Paylaşımlarınıza link eklerken bu paylaşımın web arama sonuçlarında öne çıkması için dikkat edilmesi gereken paylaşım başlığınızın ve açıklamasının bir biri ile alakalı olması ve eklediğiniz web sayfası linkininde paylaştığınız içerik ile alakalı olmasıdır.

Güncelleme

Otomatik sosyal medya paylaşım aracımıza zaman içerisinde farklı sosyal medya ağlarıda eklenmektedir. Yeni eklenen sosyal medya ağları herhangi ücret gerektirmez bu ve diğer tüm güncellemelerimiz ücretsizdir. Güncellemelerimizi sitemizin bizden haberler bölümünden yada otomatik sosyal medya paylaşım aracımız için hazırladığımız sitemizden takip edebilirsiniz. Yakın zamanda reddit ve telegram güncellemesini haber vermiştik kısa bir süre sonra kullanabileceksiniz.

Fotoğraf düzenleyici yenilendi. Fotoğraf düzenleyicimiz ilk olarak basit düzenleme yapılabiliniyordu. Bunu geliştirdik yeni eklediğimiz düzenleyici ile fotoğraflarınızı boyutlandırabilirsiniz. Yeni fotoğraf düzenleyicimiz ile boyutlandırma dışında yeni baştan bir tasarım oluşturabilirsiniz. Tasarım oluşturucu içindeki tüm hazır şablonlar ücretsiz ve telifsizdir.

Konum ekleme. Paylaşımlarda konum eklerken gecikme yaşanıyordu bu hata giderildi artık konumlarınızı hızlı ekleyebilirsiniz.

Story link ekleme. Story paylaşımlarında link ekleme özelliğimiz eklendi. Artık tüm instagram story paylaşımlarına link ekleyebilirsiniz. Ancak şunu unutmayın instagram story link ekleme belli bir takipçi sayısı olan sosyal hesaplarda çalışıyor. Instagram belli bir takipçi sayısı altında olan sosyal hesaplarda story link ekleme özelliğini açmıyor aynı şekilde bizim sistemimizde'de bu şekilde story paylaşımına link eklesinizde belli bir takipçi sayısına erişmemiş iseniz instagram stoy link paylaşımınızı göstermeyecektir.

Otomatik story fotoğraf boyutlandırma. Story otomatik fotoğraf boyutlandırmayı bizim sistemimiz yapıyor ancak instagram story uygulamasında böyle bir özelliği olmadığı için telefonunuzdan elle düzeltmek yada paylaşmadan önce instagram story fotoğraf boyutuna göre ayarlamanız gerekmektedir. Bu durum sadece instagram story için geçerli bir durumdur diğer sosyal medya ağları için geçerli değildir. Sistemimiz diğer sosyal medya ağlarına fotoğraflarınızı otomatik boyutlandırarak göndermektedir.

Paketler.

Sosyal medya otomatik paylaşım aracımızın standart paketleri dışında özel paketlerde hazırlamaktayız. Örneğin sadece facebook 10 hesap yada diğerleri için vb size özel paketlerde hazırlamaktayız. Mevcut paketlerdeki hesap açma limitleride isteğinize göre özelleştirilebilmektedir. Özel paket istekleri için bizimle iletişime geçiniz.

PRO 1

10 + Sosyal ağ hesabı ekleyebilirsiniz. Her platform da 5 sosyal medya hesabı yönetebilirsiniz.

PRO 2

30 Sosyal ağ hesabı ekleyebilirsiniz. Her platform da 10 sosyal medya hesabı yönetebilirsiniz.

PRO 3

50 Sosyal ağ hesabı ekleyebilirsiniz. Her platform da 15 sosyal medya hesabı yönetebilirsiniz.

Özel

Özel paket talep ediyorsanız bizimle iletişime geçiniz. İsteğinize özel paket hazırlamaktayız.

İLETİŞİM

PROSED
Mithatpaşa Cad 230 Sk Yalı Mah No:2 Kat:3 Daire:5 Halkbankası Üstü Güzelbahçe/İzmir/TURKEY
+90 232 234 58 16, +90 538 527 85 15
bilgi@protasarim.net.tr