Sistemimiz Hakkında » Kullanılabilirlik

Kullanılabilirlik

Harika bir kullanıcı deneyimi için web sitenizin kullanılabilirliğinin sağlanması gerekir

Kullanılabilirlik

Standart sistem kullanılabilinirlik.

İnternet ortamında marka bilinirliği iyi olan bir çok hazır sistem bulunmaktadır ancak bunların çoğunluğu belli standartlarda uluslar arası olarak hazırlanmaktadır. Bu tür sistemler kişisel blog yada farklı amaçlar ile üretilmektedirler. Ve bu amaçlara göre üretilen sistemler sadece tema değişikliği ile sizlere sunulmaktadır. Bu nedenlede çoğu zaman yönetim panelinin karışıklığı ile ilgili şikayetler oluşmaktadır.

Prosed ise bu konuda sizlere hazır sistemlerden çok uzak kolay anlaşılır ve ayrıca işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda sizlere modifiye edilerek sunulmaktadır. Türkçe yönetim panelimiz her nekadar kolay anlaşılır olsada siz müşterilerimize kullanacağınız amaç doğrultusunda yönetim panelimizi şekillendirmekteyiz. Böylece hiçbir kargaşa yaşamadan rahatlıkla yönetim panellerimizi kullanabilmektesiniz.

E Ticaret sistem kullanılabilinirlik.

E ticaret sistemlerimiz türkçe yönetim paneline sahiptir ve her sektör için uygundur. Herhangi karmaşık bir düzeni yoktur. Kurulum sonrası sizlere bir yıl ücretsiz kullanım desteği veriyoruz ancak hiçbir müşterimizin bukadar bir süre destek talep etmemiş olması panellerimizin kullanılabilinirliğini ispatlar niteliktedir. E ticaret yönetim panellerimizde diğer sistemlerimiz gibi hiçbir kodlama bilgisi gerektirmez.

Web tasarım kullanılabilinirlik.

Günümüzde arama motorları kullanıcı deneyimine çok önem vermektedir. Web sitenizin tasarımı kolay kullanılabilir olmalıdır. Ziyaretçilerinizin aradıklarına kolay ulaşabilmesi gereklidir. Tasarımınızın kullanılabilirliğine artık sadece masa üstü bilgisayardan bakarak karar vermemelisiniz çünkü arama motorları artık web sitenizin mobil kullanılabilirliğine önem vermektedir.

özgün web tasarım

Günümüzde internetin %65'i mobil cihazlardan kullanıldığı için web sitenizin kullanılabilirliği mobil'de daha başarılı olması gerekir.

Web sitenizde kullanılabilirliği maksimum seviyeye çıkarmanın yolu sizin işletmenize ve işletmenizin işleyişine göre özgün olarak tasarlanmasıdır. Her işletmenin kendisine göre işleyişi ve hitap ettiği kitle vardır ve her kitlenin web sitenize girdiği zaman aradıkları şeyler farklıdır. Bu nedenle tasarımın işletmenize ve takipçi kitlenizin aradığı şeylere göre tasarlanması gerekir.

responsive web tasarım

Biz ise sizlere %100 özgün işletmenize ve işletmenizin ziyaretçilerine uygun tasarım hazırlamaktayız. Özgün tasarımların maliyetleri hazır tasarımlara göre çok daha yüksek olsada verimini düşündüğümüzde aslında esas olması gereken özgün web tasarımıdır.

Özgün web tasarımı size özel benzersiz tasarım demektir. Sizlere özel yaptığımız tasarımlarda kullanıcı deneyimi en üst seviyede tutmaya çalışırız. Basit ve sade web tasarımları herzaman daha kolay anlaşılır ve daha kolay kullanılır olmaktadır. Basit ve sade tasarımın bir başka amacıda site içindeki ürünlerinizin öne çıkması içindir. Tasarımınız nekadar basit ve sade olursa hem içerikleriniz ön planda olacaktır hemde ziyaretçileriniz sitenizde aradıklarını daha kolay bulacaklardır.


TEKLİF AL İLETİŞİM
Kullanılabilirlik

Web Tasarım Web Tasarım
Web siteniz internetteki yüzünüzdür. Milyonlarca kişinin bulunduğu bir alanda hayalinizdeki web tasarımı ile var olmaya çok yakınsınız. Haydi web sitenizi tasarlamaya başlayalım. E Ticaret Sitesi E Ticaret Sitesi
E Ticaret Sitesi.E Ticaret sitenize bir günde sahip olup milyonlarca kişinin alışveriş yaptığı ortamda hemen satışa başlayabilirsiniz. Hazır e ticaret sitesi tasarımlarımızdan sektörünüze uyanı seçip aynı gün satışa başlayabilirsiniz. Mobil Uygulama Mobil Uygulama
Müşterilerinizin aklında kalıcı olmanın ve ücretsiz bildirim göndermenin yolu. Seo Optimizasyon Seo Optimizasyon
Ticaretin internette yapıldığı günümüzde seo giderek önemini arttırmaktadır. Seo optimizasyonu nedir? Web sitenizi arama sonuçların'da ön sıralara yükseltmek için site içi ve site dışı yapılan iyileştirme çalışmalarının bütününe seo optimizasyonu denir. İnternet Reklamları İnternet Reklamları
Potansiyel müşterilerinize ulaşın. Hedef kitlenizi ve işinizi büyütün. AMP Web Tasarım AMP Web Tasarım
Popüler arama motoru googlenin projesi olan AMP mobil kullanımda mükemmel bir mobil kullanıcı deneyimi yaşatmak amacıyla çıkmıştır. Web Yönetimi Web Yönetimi
Web sitenizi ve internet yapılanmanızı doğru işletebiliyormusunuz?

Sistemimiz Hakkında & Kullanılabilirlik

Sistemimiz Hakkında & Kullanılabilirlik

İLETİŞİM

PROSED
Mithatpaşa Cad 230 Sk Yalı Mah No:2 Kat:3 Daire:5 Halkbankası Üstü Güzelbahçe/İzmir/TURKEY
+90 232 234 58 16, +90 538 527 85 15
bilgi@protasarim.net.tr