Kurumsal » Hakkımızda

Hakkımızda

Prosed bilişim pro tasarım bilişim teknolojilerinin bir kuruluşudur. Özel tasarım ve özel yazılım projeleri için kurulmuştur.

Sektörde yenilik ve teknoloji kullanımı konusunda öncü olmayı ilke edinen prosed, kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuştur.
Ürettiği çözümlerin güncel ve yaşayan projeler olmasına özen göstermektedir. Sektörün en büyük sıkıntısı proje sonrası bakım ve destek sorununu da ortadan kaldırıp verdiği desteği yine müşteri memnuniyeti ile kanıtlamanın haklı gururunu yaşamaktadır.
Prosed olarak geliştirdiğimiz çözümlerde Mükemmellik, Gelişme ve Ekip Çalışması değerlerini temel alıyoruz. Mevcut bir fikirden yeni yaratılan bir konsepte kadar, tüm aşamalarda yaratıcı ve kusursuz çözümler geliştiriyoruz.
İş anlayışımızın temelinde uzmanlık anlayışı yer alıyor. prosed çalışanları her gün yeni bir şeyler öğrenmek, kendilerini sürekli geliştirmek anlayışı ile çalışıyorlar. Bu yaklaşım ile ilerleyen teknoloji dinamiklerindeki değişime kolaylıkla adapte oluyoruz. Müşterilerimizle verimli, uzun vadeli ilişkiler kuruyor, girişimciliğe ve yaratıcı fikirlere saygı duyuyoruz.
Projelerimizi, deneyimimizi ve bilgilerimizi ekibimiz ve müşterilerimizle paylaşarak hayata geçiriyoruz.

Prosed kurucuları 90 lı yıllarda internet hayatına başlamış ilk olarak kankayizz.biz adlı global eğlence formunu kurarak internetin bilinen sitelerinden birisi olmuştur
2000'li yılların başında cms sistemini geliştirmiş ve bu sistem ile 1000 üzeri proje ve 100 üzeri özel projeyi tamamlamıştır. Özel projelerimizden bazıları emlak scripti,emlak portalı,haber scripti,oto galeri scripti,sanatçı scripti,iş ilan portalı,e ticaret sitesi, gezi scripti vb bir çok güncel projeyi sunmuştur. 2009 yılında ekibini kurarak resmi olarak kuruluşunu tamamlamıştır.

Vizyon

Sektöründe yenilikçi,hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği yazılım teknolojileri firması olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmak.

Misyon

Uzman ekibimizle doğru güvenilir ve etik değerlere uygun çözüm odaklı yazılım hizmeti vermek.

Kalite Politikamız

Biz, her müşterimizin bizden aldığı hizmet karşılığında memnuniyet duyması için özveri ile çalışırız. Dünden bugüne bu sektörde oluşumuzu bizi tercih eden sadık müşterilerimize borçluyuz.Biz, piyasadaki en ucuz hizmeti satmıyoruz, ama biz kaliteli hizmeti satıyoruz.

Hizmetlerimiz

Prosed bilişim teknolojileri hizmetlerimiz.

Web Tasarım

E Ticaret

AMP Web Site

Seo Optimizasyon

Mobil Uygulama

İnternet Reklamları

Özel Proje

Sosyal Medya

Özel Projelerimiz

Emlak Scripti

Emlakçılar için hazırladığımız gelişmiş emlak ilan sitesi.

Sosyal Medya

Sosyal medya yönetim aracımızla zaman siz kalacak.

Haber Scripti

Gelişmiş özellikleri ile tüm isteklerinizi karşılayabilir.

Oda & Dernek Scripti

Oda ve dernekler için hazırladığımız gelişmiş script.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Garanti Bankası:

İBAN: TR93 0006 2000 0800 0006 6770 97

Yapı Kredi:

İBAN: TR34 0006 7010 0000 0056 6978 29

Finansbank:

---

Halk Bankası:

---

İLETİŞİM

PROSED
Mithatpaşa Cad 230 Sk Yalı Mah No:2 Kat:3 Daire:5 Halkbankası Üstü Güzelbahçe/İzmir/TURKEY
+90 232 234 58 16, +90 538 527 85 15
bilgi@protasarim.net.tr