Emlak Scripti Seditio

Emlak Scripti Seditio

Seditio emlak scriptimizin son versiyonudur. Script full kontrollüdür. Sitenin her noktasını yönetim panelinden kontrol edebilirsiniz. Seditio emlak scripti tasarımı tüm mobil cihazlara tam uyumlu full responsivedir.

Emlak Scripti V6

Emlak scriptimizi ilk olarak 2009 yılında çıkarmıştık. 2009 ile 2014 yılları arasında v2,v3,v4,v5 olarak 5 farklı versiyonla geliştirmeye devam ettik. 2014 yılı sonrası emlak scripti geliştirmeyi durdurmuştuk ancak yoğun talep üzerine yeni v6 versiyonunu yayınladık. Yeni versiyonumuz daha öncekiler gibi seditio cms alt yapısı ile oluşturduk. Emlak ilan scriptimiz bireysel olarak düzenlenmiştir ilan portalı olarak çalışmaz.

Yeni emlak scriptimiz seditio alt yapısıyla oluştu aynı scriptin wordpress emlak scripti versiyonunuda hazırlamaktayız yakın zamanda size 2 farklı veriyon sunacağız ilk olarak seditio emlak scripti.

İsterseniz size özel tasarımda yapmaktayız. Sistem kolay kullanımlı ve kolayca yönetebileceğiniz bir yapıya sahiptir.

Tasarım Yapısı
Tasarım yapısı tüm mobil cihazlara tam uyumlu olarak tasarlıdır. Günümüzde internet %85 oranında mobil cihazlardan kullanılmaktadır bu nedenle mobil cihaz kullanılabilinirliğine önem verdik. Mobil cihazlardan bir kaç adımda kolaylıkla ilan eklenebilir. Eklediğiniz ilanları mobil cihazlardan yönetebilirsiniz.

Yönetim
Emlak scriptimiz Türkçe yönetim paneline sahiptir. Kolay ve anlaşılır şekilde tasarlanmıştır. İlanlarınız için seçtiğiniz fotoğrafları toplu yükleyebilirsiniz. Slayt vitrin dışındaki tüm bölümlerde eklediğiniz fotoğrafları otomatik olarak boyutlandırır. Fotoğraf ekleme sınırı yoktur istediğiniz kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz ancak eklediğiniz her fotoğrafın sayfa açılış süresini geciktireceğini ve kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceğini unutmayın.
Anasayfa tamamen modüler yapıdır olmasını istemediğiniz bölümleri yönetim panelinden kaldırabilirsiniz.

Slayt bölümü özel ilanlarınız için düşünülmüştür. İlan ekleme sınırı yoktur ancak slayt'ta göstermek istediğiniz ilanların fotoğrafını düzenlemeniz gereklidir.

Vitrin bölümü ilan eklerken vitrinde görünmesi için işaretlediğiniz ilanları gösterir. İlan gösterme sınırı yoktur yönetim panelinden kaç adet göstermek istediğinizi ayarlayabilirsiniz. Vitrin ilanları için fotoğraf düzenleme gerekmez otomatik düzenler.
Yeni ilanlar bölümü son eklediğiniz ilanları satılık,kiralık,fırsat olarak otomatik yayınlar. Gösterim sınırı yoktur yönetim panelinden adet belirleyebilirsiniz.

İkonlu kategoriler bölümü yönetim panelinden kontrol edilmektedir. Görünmesini istediğiniz kategorileri yönetim panelinden seçebilirsiniz. İkonlu kategoriler bölümündeki kategori ikonlarını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hakkınızda bilgilerin bulunduğu bölümü yönetim panelinden yönetebilirsiniz. Yazılarını ve fotoğrafı değiştirebilirsiniz.

Danışmanlar bölümü sizin eklediğiniz danışmanları grup yetkilerine göre sıralar. Göstermek istemediğiniz danışmanları ayarlayabilirsiniz yada sadece belirlediğiniz grupları gösterebilirsiniz.

Seo Yönetimi
Sistem alt yapımız seo kurallarına uygun şekilde tasarlanmıştır. Eklediğiniz ilanlara otomatik olarak sef url meta açıklama ve anahtar kelime oluşturur. Ek olarak ilan ekleme sayasında meta başlık, meta açıklama ve anahtar kelime özelliği ekledik. Eklediğiniz ilanlarınıza benzersiz başlık,kısa açıklama ve anahtar kelime ekleyerek arama motorlarında öne çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Sınırsız Danışman

Gelişmiş personel sistemimize sınırsız sayıda danışman ekleyebilirsiniz

Sınırsız Grup

Broker,danışman,personel
vb farklı üye grupları
oluşturabilirsiniz

Gelişmiş İstatistik

Gelişmiş istatistik sistemimizle ilanlarınızın ziyaretçi istatistiklerini takip edebilirsiniz

İlan Anket

Anket ekleyip ilan hakkında potansiyel müşterilerinizin fikirlerini alabilirsiniz

Emlak Scripti
Emlak scripti mobil

Mobil Uygulama Edinin

Mobil uygulama ile ilanlarınızı müşterileriniz cebinde taşısın. Otomatik bildirim ve gelişmiş diğer özellikleri ile yeni ilanlarınızı anında herkeze bildirin.

Android

Android uygulama ile ilanlarınız anlık olarak herkeze ulaşabilir. Uygulamanız playstore de yayınlanır .

IOS

IOS uygulama ile ilanlarınız anlık olarak herkeze ulaşabilir. Uygulamanız itunes te yayınlanır.

Mobil Uyum

Mobil kullanım kolaylığı ile ilanlarınızı telefonunuzda bir kaç adımda yükleyebilirsiniz.

İlanlarınızı otomatik olarak sosyal medyada paylaşmak istermisiniz?.. Vaktiniz olmuyormu? Gelişmiş sosyal medya aracımızla emlak scriptinize yüklediğiniz ilanları tüm sosyal medya ağlarında tek tuşla paylaşabilirsiniz. Sosyal medya ile ilgilenmeye vakit bulamıyorsanız sosyal medya yönetim aracımız sizin için asistan görevi görür ve ilanlarınızı planlı bir şekilde tüm sosyal medya ağlarında otomatik olarak paylaşır. Sosyal medya paylaşım aracımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Seditio emlak scripti v6 özellikleri.
İlan ekleme sınırı yoktur istediğiniz kadar ilan ekleyebilirsiniz. Scriptimiz yüksek performans için uygundur.
Sınırsız Haber
Sınırsız Blog
Sınırsız Kategori
Her kategoriye farklı bir kategori ikonu
Kategorileri gruplama
Sınırsız fotoğraf
Video ekleme
Video bloğuna sadece 1 video eklenebilir eğer birden fazla video eklemek isterseniz gelişmiş editörümüzü kullanarak sınırsız sayıda video ekleyebilirsiniz.
Gelişmiş personel yönetim sistemi
Personel sistemimize sınırsız sayıda danışman ekleyebilirsiniz. Farklı personel grupları oluşturabilir her gruba farklı yetkiler atayabilirsiniz.
İl,ilçe,sempt,mahalle seçimi özelliğimiz sürekli olarak güncellenmektedir.
Ziyaretçi istatistiklerini günlük,haftalık,aylık ve yıllık olarak görüntüleyebileceğiniz gelişmiş istatistik panelimiz bulunmaktadır.
Verilerinizi analiz edebileceğiniz google analytics özelliği bulunmaktadır.
Fırsat İlanlar
Popüler Sayfalar
Vitrin İlanlar
Süper Vitrin
İlan Sayfasında Vitrin İlanları Slayt olarak Gösterme
Benzer İlanlar
Pratik Arama Motoru
Fiyata Göre Listeleme
Yeniden Eskiye Yda Eskiden Yeniye Listeleme
List yada Grid Görüntüleme
Sosyal Medya Paylaşım Sistemi
Portföy Sayısı
Anlaşma Sayısı
Mutlu Müşteri
Danışman Sayısı
Danışmanlar
İlan Yorumlama
İlan Beğeni
Anasayda İkonlu Kategoriler.
Reklam & Afiş
Üyelik Sistemi
Danışman Sayfası E Posta
Anasayfa Bize Yazın E Posta

Sık sorulan sorular

Tasarımda istediğimiz değişikliği yapabiliyormuyuz?
Yönetim panelimizde tema editörü bulunmaktadır istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

Sunucunuzu e postalarımız için kullanabiliyormuyuz?
E Posta sınırımız yoktur dilediğiniz kadar e posta adresi oluşturabilirsiniz

Birden fazla yönetici hesabı açılıyormu?
Gelişmiş personel sistemimize istediğiniz kadar yönetici oluşturabilirsiniz.

Eklediğimiz ilanları yedekleyebiliyormuyuz?
Evet bizim sunucularımızda ise otomatik yedeklenmektedir. Eğer farklı bir sunucuda barındırıyorsanız barındırdığınız sunucuda yedekleyebilirsiniz.

Kurulumu sizmi yapıyorsunuz?
Evet kurulum ücretsizdir.

Fotoğrafları toplu yükleyebiliyormuyuz?
İlan ilk fotoğrafı dışındakileri herhangi sayı sınırı olmadan toplu yükleyebilirsiniz.

Fotoğrafları küçültmemiz gerekiyormu?
Boyut sorunu yoktur istediğiniz boyutta yükleyebilirsiniz ancak büyük boyuttaki fotoğrafların sayfanızın açılış süresini geciktireceğini ve bu nedenlede arama sonuçlarında özelliklede mobil arama sonuçlarında öne çıkmanızın zorlaşacağını unutmayın. Günümüzde mobil kullanıcı deneyimi çok önemli bir konudur ve sayfa açılış hızının düşmesi kullanıcı deneyimini olumsuz etkiler.

Videoları direk olarak sisteme yükleyebiliyormuyuz?
Evet ancak bu videonuzun izlenme oranını düşürür. Youtube vb gibi video servislerine yükleyip kanalınızdan siteye eklemeniz hem videonuzun izlenme oranını arttıracaktır hem daha az sunucu alanı kullanmanızı sağlayacaktır. Ayrıca video servislerinden eklediğiniz videonuz sitenizde daha hızlı çalışır.

3D Gezi ekleyebiliyormuyuz?
Evet ilanlarınıza 3d gezi ekleyebilirsiniz.

Kullanan Varmı?
Bazıları
www.ezgiemlak.com
www.yesimyilmazemlak.com
Demo yönetim paneli için iletişime geçiniz. 0538 527 85 15

İLETİŞİM

PROSED
Mithatpaşa Cad 230 Sk Yalı Mah No:2 Kat:3 Daire:5 Halkbankası Üstü Güzelbahçe/İzmir/TURKEY
+90 232 234 58 16, +90 538 527 85 15
bilgi@protasarim.net.tr