Blog » E Ticaret Gelişmiş Seo Uygulaması

E Ticaret sistemimize sizler için gelişmiş seo modülü ekledik. Sürekli yeni ürün satışı yapanlar için ideal.

E Ticaret Gelişmiş Seo Uygulaması

Günümüzün dijital ticaretinde ürünlerinizi pazarlarken fotoğraf kalitesi,içerik kalitesi,sitenizin tasarımı ve daha bir çok etkene dikkat edilir. Bunlardan en önemlisi ise arama motorları için sayfanızın optimize edilmesidir. Ancak sürekli olarak güncel ürün satışı yapan sitelerde ise sayfa optimizasyonunu yapmak oldukça zaman alan bir konudur.

Biz bu konuda sizler için bir çözüm ürettik. Gelişmiş seo modülümüz ile sayfa optimizasyonunu artık dakikalar içerisinde yapabilirsiniz.

Ürünüzün başlığını ve açıklamasını yazdığınızda gelişmiş seo modülümüz devreye girerek h1,h2,h3,seo başlık,seo link,meta açıklama,resim title,resim alt,meta tags,meta etiket ve diğer arama motorları için gerekli olan tüm optimizasyonu otomatik olarak yapmaktadır. Üstelik çoklu dil seçeneği kullanıyor iseniz bunu tüm dillerde yapabilmektedir.

Bu uygulama ile e ticaret sitenize ürünlerinizi eklerken sayfa optimizasyonunu düşünmenize gerek kalmıyor. Bu uygulamanın sayfanızı arama motorlarında ilk sayfaya çıkarmak gibi bir garantisi bulunmuyor ancak üst sıralarada yer almasına %50 oranında etki ettiği denenmiş ve kanıtlanmıştır. E Ticaret sitesi hakkında daha fazla bilgi edinin.


Blog & E Ticaret Gelişmiş Seo Uygulaması

Blog & E Ticaret Gelişmiş Seo Uygulaması

İLETİŞİM

PROSED
Mithatpaşa Cad 230 Sk Yalı Mah No:2 Kat:3 Daire:5 Halkbankası Üstü Güzelbahçe/İzmir/TURKEY
+90 232 234 58 16, +90 538 527 85 15
bilgi@protasarim.net.tr