Projelerimiz » Dernek & Belediye Scripti

Dernek & Belediye Scripti

Dernek,belediye ve odalar için hazırladığımız scriptimiz tamamlanmıştır. Dernek ve odalar için hazırladığımız scriptimizin 2. versiyonudur. Gelişmiş özellikleri ve ful responsive tasarımıyla tüm mobil cihazlara ve tarayıcılara uygundur.

Dernek & Belediye Scripti

Dernek,belediye ve odalar için hazırladığımız scriptimizin ilk versiyonunu 2 yıl önce yayınlamıştık. Yeni versiyonumuzun tüm testlerini tamamladık ve kullanıma hazır hale getirdik. Yeni versiyonumuz full responsive tasarıma sahiptir. Tüm mobil cihazlarda ve tarayıcılarda sorunsuz çalışır. Mevcut tasarım dışında size özel tasarımda yapmaktayız.

Scriptimiz yüksek performansa uygundur yoğun yüklemelere dayanır. Güvenle kullanabilirsiniz. Sistem seo modülleri otomatik olarak çalışmaktadır. Kurumsal seo optimizasyon gerektirmez. Kullanımı kolaydır türkçe yönetim paneli bulunmaktadır. Eğer word,exel gibi programları kullanıyorsanız hiç bir zorluk yaşamazsınız.

Özellikleri:

Sınırsız sayfa ve kategori

Sayfalara sınırsız fotoğraf

Toplu fotoğraf yükleme

Gelişmiş personel yönetim sistemi (Sınırsız sayıda üye grup ve üye ekleyebilirsiniz. Yönetim kurulu,denetim kurulu,personel vb gibi sınırsız grup ve gruplara sınırsız sayıda üye ekleyebilirsiniz)

İşletme rehberi (Sınırsız sayıda işletme kategorisi ve işletme kategorilerine sınırsız sayıda esnaf,şirket vb ekleyebilirsiniz)

İşletme detay (Gelişmiş işletme rehberimize işletmeye ait tüm bilgiler ve işletmeye ait sınırsız sayıda fotoğraf ekleyebilirsiniz)

Gelişmiş alan yönetimi (Yönetim panelindeki gelişmiş alan yönetimi ile e devlet,sgk,vergi dairesi gibi bağlantıları kolayca ekleyebilirsiniz)

Haberler bölümü

Duyurular bölümü

Gelişmiş etkinlikler bölümü (Etkinliklerinizin başlangıç ve bitiş tarihleri ile birlikta sınırsız sayıda foroğraf ve içerik ekleyebilirsiniz)

Slider (Yönetim paneli kontrollüdür herhangi kodlama bilgisi gerekmeden istediğiniz kadar slider ekleyebilirsiniz)

Oda & Dernek scriptimiz ile ilgili bazı referanslar

Güzelbahçe esnaf odası, balçova esnaf odası

DEMO İNCELE


TEKLİF AL İLETİŞİM
Dernek & Belediye Scripti

Web Tasarım Web Tasarım
Web siteniz internetteki yüzünüzdür. Milyonlarca kişinin bulunduğu bir alanda hayalinizdeki web tasarımı ile var olmaya çok yakınsınız. Haydi web sitenizi tasarlamaya başlayalım. E Ticaret Sitesi E Ticaret Sitesi
E Ticaret Sitesi.E Ticaret sitenize bir günde sahip olup milyonlarca kişinin alışveriş yaptığı ortamda hemen satışa başlayabilirsiniz. Hazır e ticaret sitesi tasarımlarımızdan sektörünüze uyanı seçip aynı gün satışa başlayabilirsiniz. Mobil Uygulama Mobil Uygulama
Müşterilerinizin aklında kalıcı olmanın ve ücretsiz bildirim göndermenin yolu. Seo Optimizasyon Seo Optimizasyon
Ticaretin internette yapıldığı günümüzde seo giderek önemini arttırmaktadır. Seo optimizasyonu nedir? Web sitenizi arama sonuçların'da ön sıralara yükseltmek için site içi ve site dışı yapılan iyileştirme çalışmalarının bütününe seo optimizasyonu denir. İnternet Reklamları İnternet Reklamları
Potansiyel müşterilerinize ulaşın. Hedef kitlenizi ve işinizi büyütün. AMP Web Tasarım AMP Web Tasarım
Popüler arama motoru googlenin projesi olan AMP mobil kullanımda mükemmel bir mobil kullanıcı deneyimi yaşatmak amacıyla çıkmıştır. Web Yönetimi Web Yönetimi
Web sitenizi ve internet yapılanmanızı doğru işletebiliyormusunuz?

Projelerimiz & Dernek & Belediye Scripti

Projelerimiz & Dernek & Belediye Scripti

İLETİŞİM

PROSED
Mithatpaşa Cad 230 Sk Yalı Mah No:2 Kat:3 Daire:5 Halkbankası Üstü Güzelbahçe/İzmir/TURKEY
+90 232 234 58 16, +90 538 527 85 15
bilgi@protasarim.net.tr